فلزیاب LORENZ DEEPMAX X5 لورنز دیپ مکس

فلزیاب LORENZ DEEPMAX X5 لورنز دیپ مکس

فلزیاب لورنز LORENZ DEEPMAX X5 برای هر کسی که مایل به کشف گنج مخفی در عمق بالا و همچنین جستجوی حرفه ای و کشف برنامه های کاربردی باشد ، مناسب است .
هنگام جستجوی اشیا بزرگتر و عمیق تر ، میتوان اشیا ناخواسته مانند آهن آلات ورقی  را از بین برد یا آنها را به عنوان جسم ناخواسته کوچک شناسایی کرد. همراه با سیم پیچ کوچک ، Lorenz Deepmax – X5 ابزاری عالی در هنگام جستجوی اشیای کوچک مانند سکه های منفرد است که تا عمق 20 اینچ در خاک فرو رفته اند .

ویژگی های فلزیاب LORENZ DEEPMAX X5 لورنز دیپ مکس

اولین نکته در مورد دستگاه DEEPMAX X5 دارای Datalogger داخلی یا ماژول GPS اضافی نیست ! انواع لوپ هارا میتوان به این دستگاه متصل کرد و در مناطق مختلف با دمای مختلف کار کرد میتوان اشیای ناخواسته مانند فویل ، آهن پوسیده را رد کرد و موارد با ارزش را تشخیص داد .

Lorenz Deepmax – X5 / Deepmax – X6 یک فلزیاب متخصص با کیفیت بالا است و برای استفاده با هر دو سیم پیچ کوچک یا بزرگ طراحی شده است . سیم پیچ بزرگ به دلیل وجود میدان مغناطیسی قوی و عمیق ، قابلیت عمق فوق العاده ای را برای اجسام بزرگ فلزی ارائه می دهند .

لوپ کوچک ترجیحا هنگام جستجوی اشیاء کوچک مانند تک سکه ها یا وسایل طلا استفاده میشوند .

گنج یاب DEEPMAX X5 به طور کلی طیف وسیعی از اشیا فلزی غیر آهنی را ارائه میدهد. یک عملکرد بسیار ساده توسط LC – نمایشگر مخصوص و حداقل میزان کنترل تضمین می شود . در همین زمان این مدل فلزیاب تعدادی ویژگی را برای یک فلزیاب پالسی جدید ارائه می دهد . الکترونیک با کیفیت و مدار های الکترونیکی بسیار خاص است که از نظر سهولت استفاده و همچنین حساسیت مزایایی دارند .

سیستم پالسی فلزیاب LORENZ DEEPMAX X5 لورنز دیپ مکس

Pulse GBS (سیستم تعادل پالس زمین) ویژه برای جستجو در عمق بالا مناسب می باشد . عملکرد این دستگاه الکترونیکی تقریباً تحت تأثیر آب نمک ، بیشتر انواع زمین های معدنی یا تغییر دما نیست .

لوازم الکترونیکی ویژه ساخت سیگنال ها را از سطح زمین لغو می کنند . بنابراین ، Lorenz – Deepmax – X5 / X6 ابزاری مطمئن برای قرار دادن اشیاء فلزی در اعماق بزرگ حتی در بدترین شرایط محیطی می باشد . یک طراحی مدار پیشرفته جدید ، تداخل خطوط  جریان برق را سرکوب می کند و یک تکنیک پالس قدرت سیگنال های بسیار دقیقی را برای دستیابی به عمق تشخیص بسیار بالا تولید می کند .

محتویات داخل جعبه فلزیاب DEEPMAX X5

 • جعبه کنترل الکترونیکی LORENZ – DEEPMAX – X5 بدون ماژول داده یا GPS
 • قطب تلسکوپی
 • کویل جستجو با اندازه 35 سانتی متر – DD
 • هدفون استریو
 • کیف حمل برای گنج یاب DEEPMAX X5
 • بند شانه و کمربند قابل تنظیم با باتری قابل شارژ 12 ولت
 • ورودی شارژر با شارژر گسترده (100 – 240 ولت)
 • پلاگین AC (یورو / ایالات متحده / انگلیس / استرالیا)
 • دفترچه راهنما و DVD – فیلم (انگلیسی ، آلمانی)
 • USB Stick برای سیستم عامل – به روز رسانی
 • گواهی CE و FCC

نتیجه گیری فلزیاب LORENZ DEEPMAX X5 لورنز دیپ مکس

در حالت کلی ، شرکت نوکتا ماکرو همانند دیگر زمینه ها ، در حوزه نقطه زنی نیز به نحو عالی ای عمل کرده است . در دنیای فلزیابی نیز رقابت در تولید دستگاه بسیار زیاد است . نمی توان مشخص کرد بهترین شرکت فلزیابی در این قاره کدام است .

زیرا هر شرکت در زمینه خاصی بهتر عمل می کند . ولی قطعا محصولات فلزیاب Lorenz لورنز نیز مانند گرت جزو بهترین ها می باشد . به طور مثال ، همانطور که اشاره شد ، در حوزه فلزیاب های دستی و پین پوینتر ها ، محصولات شرکت نوکتا بی نظیر می باشد .

توی نقطه زنی در کوهستان ها نیز همچنین . هر شرکتی ویژگی های خاص خودش را دارا می باشد . بنابراین فرد در زمان خرید باید به نکته توجه داشته باشد که جهت چه کاری می خواهد از آن بهره بگیرد . خرید یک فلزیاب خارجی به تحقیقات زیادی احتیاج دارد .

سخن پایانی

پیشنهاد شرکت ما این است که پیش از خرید یک دستگاه گنج یاب ، خصوصا مادامی که هدفتان این است که دستگاهی با کیفیت و گران قیمت تهیه فرمایید ، میزان تحقیق مورد کافی را حتما انجام داده و دانش مورد نیاز را به دست بیاورید و سپس اقدام به خریداری آن کنید .
مشاوران ارشد شرکت اهورا فلزیاب در این زمینه آماده مشاوره رایگان به صورت حضوری تلفنی و مجازی به شما متقاضیان گرامی جهت تهیه انواع گنج یاب ، طلایاب و فلزیاب می باشند .
شرکت اهورا فلزیاب بهترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها و تکنولوژی های طلایاب موجود در بازار برای رسیدن به شما برای رسیدن به مقصود اصلی خودتان معرفی می نمایند و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا خریدار به دست خود هم در زمین و هم در عمق سیستم دستگاه طلایاب مورد نظر را آزمایش کند و همچنین با کارایی آن آشنا گردد . در کنار آن گارانتی 5 ساله نیز پشتیبانی می شود .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس جهت مشاوره :

مهندس پاکزاد 09124140052

 

ارسال دیدگاه