نقطه زن GTI 2500 گرت جی تی آی

نقطه زن GTI 2500 گرت جی تی آی

نقطه زن گرت جی تی آی GTI 2500 یک دستگاه فلزیاب با تکنولوژی پیشرفته است . که برخلاف سایر فلزیاب ها که فقط عمق اهداف و یا نوع جنس فلز را نشان می دهد . این گنج یاب قابلیت آن را دارد که اندازه و شکل دقیق هدف و عمق دقیق شئ مورد نظر را به طور دقیق در مانیتور خود نشان دهد . بدین ترتیب کاوشگران از اندازه دقیق هدف مورد جستجو مطلع و نسبت به چگونگی دسترسی بهتر به هدف اقدام می کنند .

این نقطه زن از بهترین دستگاه ها جهت سکه یابی است زیرا پایداری بسیار بالایی در تشخیص دارد . قدرت این گنج یاب در همه موارد مثال زدنی است . این گنج یاب می تواند در تمام شرایط آب و هوایی کارساز و کارآمد به شمار برود .

مشخصات نقطه زن GTI 2500 گرت جی تی آی

 1. مجهز به گیرنده و فرستنده از نوع تی آر برای جستجوی سطوح
 2. مجهز به مانیتور با وضوح عالی برای نمایش اندازه شی کشف شده و عمق دقیق
 3. مجهز به پردازنده پرقدرت برای تحلیل داده و شناسایی نوع هدف و نمایش آن با گرافیک و نمودار
 4. مجهز به سیستم تفکیک فلزات با خصوصیات متفاوت از هم
 5. قابلیت تنظیمات خودکار دستگاه و مودهای مختلف در محیط های مختلف و نوع زمین مورد کاوش
 6. قابلیت حذف نویز و ناخالصی و نمک به طور اتوماتیک
 7. قابلیت تنظیم دستگاه برای حذف اهداف بی ارزش و کوچک
 8. مجهز به چراغ روشنایی در مانیتور برای نقاط تاریک و استفاده درشب
 9. دارای سیستم مکانیابی و نقطه زنی دقیق اهداف و شناسایی انواع فلزات در عمق های متفاوت
 10. مجهز به لوپ مخصوص و ضد نفوذ آب و رطوبت
 11. قابلیت نصب لوپ های مختلف برای کاوش بهتر در عمق های مختلف (لوپ آبی ایگل)
 12.  وزن کم برای حمل راحت دستگاه
 13. قابلیت نصب و اسمبل ساده دستگاه در مدت کوتاه
 14. قابلیت تنظیم سفارشی و تنظیمات شناسه و دامنه فلزات
 15. سیستم بالانس خودکار در کوتاه ترین زمان ( یک ثانیه )
 16. دارای انواع تن صدا برای کاوش دقیق
 17. مناسب برای کشف فلزات گرانبها و جواهرات

عملکرد نقطه زن GTI 2500 گرت جی تی آی

فلزیاب گرت جی تی آی GTI 2500 با استفاده از پردازنده پرسرعت دی اس پی ، از پرسرعت ترین دستگاه ها برای جستجوی دقیق تر انواع فلزات گرانبها و جواهرات و دفینه ها است .

این دستگاه با اتصال به انواع لوپ های پرقدرت قابلیت افزایش دامنه اعماق مورد کاوش برای جستجوی طلا و جواهرات را تا بیش از دو یا سه برابر را دارد .

این فلزیاب پرقدرت دارای کاربری آسان است و افراد مبتدی با کمی تمرین و کار با دستگاه میتوانند با خصوصیات این فلزیاب به راحتی آشنا می شود و به کاوش مشغول شوند .

ویژگی ارگونومیک دستگاه این امکان را می دهد که برای مدت بیشتری با دستگاه بدون آن که خسته شدکار نمود ، و به دلیل داشتن مودهای مختلف به کشف اهداف از جستجوی سکه جات و گنجینه ها در اعماق تا جستجو در ساحل و سایر زمینهای سخت و نامساعد پرداخت .

حالت های تشخیص نقطه زن GTI 2500 گرت جی تی آی

Garrett Ace 300 دارای ۵ حالت جستجو است تمام فلزات، سکه ، عتیقه جات ، جواهرات و سفارشی . در حالت سفارشی شما قادر به کنترل درجه تفکیک و تنظیمات شناسه هدف هستید .

هر حالت تمام فلزات می‌تواند انواع فلزات را شناسایی کند و می‌تواند در هنگام جستجوی انواع مختلف اهداف مورد استفاده قرار گیرد . زمانی که به دنبال اهداف مختلف هستید می‌تواند به کار رود .

مد جواهرات قادر به کشف جواهر ، مد سکه قادر به کشف سک ها و مد عثیقه جات مواردی مانند برنج و سرب را می تواند کشف کند .

نتیجه گیری نقطه زن GTI 2500 گرت جی تی آی

پین پوینتر های حرفه ای باید بتوانند طلا را در فواصل کم به طور دقیق مشخص کنند . این دستگاه ها به این صورت کار می کنند که در بهترین حالت خود می توانند مکان دقیق فلز هدف را به خوبی نشان دهند تا فرد بتواند با استفاده از این فلزیاب حفاری را کامل کند .

زیرا هر شرکت در زمینه خاصی بهتر عمل می کند . ولی قطعا محصولات فلزیاب گرت نیز مانند او کا ام جزو بهترین ها می باشد . به طور مثال ، همانطور که اشاره شد ، در حوزه فلزیاب های دستی و پین پوینتر ها ، محصولات این شرکت بی نظیر می باشد .

توی نقطه زنی در کوهستان ها نیز همینطور می باشد . هر شرکتی ویژگی های خاص خودش را دارا می باشد . بنابراین فرد در زمان خرید باید به نکته توجه داشته باشد که جهت چه کاری می خواهد از آن بهره بگیرد . خرید یک فلزیاب خارجی به تحقیقات زیادی احتیاج دارد .

سخن پایانی

پیشنهاد شرکت ما این است که پیش از خرید یک دستگاه گنج یاب ، خصوصا مادامی که هدفتان این است که دستگاهی با کیفیت و گران قیمت تهیه فرمایید ، میزان تحقیق مورد کافی را حتما انجام داده و دانش مورد نیاز را به دست بیاورید و سپس اقدام به خریداری آن کنید .
مشاوران ارشد شرکت اهورا فلزیاب در این زمینه آماده مشاوره رایگان به صورت حضوری تلفنی و مجازی به شما متقاضیان گرامی جهت تهیه انواع گنج یاب ، طلایاب و فلزیاب می باشند .
شرکت اهورا فلزیاب بهترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها و تکنولوژی های طلایاب موجود در بازار برای رسیدن به شما برای رسیدن به مقصود اصلی خودتان معرفی می نمایند و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا خریدار به دست خود هم در زمین و هم در عمق سیستم دستگاه طلایاب مورد نظر را آزمایش کند و همچنین با کارایی آن آشنا گردد . در کنار آن گارانتی 5 ساله نیز پشتیبانی می شود .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس جهت مشاوره :

مهندس پاکزاد 09124140052

ارسال دیدگاه