فلزیاب OKM Pulse Nova پالس نوا

فلزیاب OKM Pulse Nova پالس نوا

فلزیاب OKM Pulse Nova پالس نوا دستگاهی از نوع پالسی جهت کشف طلای طبیعی و فلزات است .

این محصول ساخت کمپانی معتبر او کی ام آلمان است و مناسب کشف فلزات کوچک تا عمق 3 متر می باشد .

این محصول دارای کاربری آسان برای افراد بدون تجربه قبلی است . همچنین از دو سیستم کنترل آسان برای تنظیم میزان صدا و حساسیت نسبت به کشف فلزات برخوردار است .

کاربرد این فلزیاب در کشف طلا و سکه و جواهرات بوده و قابلیت اتصال به کویل های متفاوت را دارا می باشد .

ویژگی های فلزیاب OKM Pulse Nova پالس نوا

  • عمق تشخیص تا 3 متر (9.8 فوت)
  • اسکن سریع از مناطق بزرگ
  • تشخیص مکان اشیا (تعیین دقیق)
  • مناسب استفاده در مناطق دارای پوشش گیاهی
  • مناسب برای استفاده در زمین های معدنی (از جمله آب نمک)
  • قابلیت حذف فلزات کوچک ناخواسته مانند فویل آلومینیوم
  • دارای کویل قابل تعویض ضد آب برای جستجوی طلا در آبهای کم عمق

عملکرد فلزیاب OKM Pulse Nova پالس نوا

فلزیاب پالسی Pulse Nova از OKM اسکن بسیار کارآمد از زمین ارائه می دهد . و برای کشف دفینه ها و جواهرات کوچک مانند انگشتر ، گردنبند و گوشواره ، طلاهای طبیعی و حتی کشف سلاح های قدیمی در عمق حداکثر 3 متر کاربرد دارد .

این دستگاه قابلیت اتصال به انواع متفاوت کویل را داراست وبا اتصال به کویل های مختلف از قدرت و دقت بیشتری برای جستجو برخوردار میگردد.هر چه کویل مورد اتصال بزرگتر باشد،سطوح میدان مغناطیسی فلزیاب بزرگتر میشود که برای کشف فلزات بزرگتر در اعماق بیشترکاربرد دارد ، و هر چه کویل مورد اتصال کوچکتر باشد محدوده میدان مغناطیسی برای کشف اشیاء کوچکتر مناسب است .

به سادگی این فلزیاب را روشن کنید ، راه بروید و جستجو را شروع کنید. پس از اتصال به کویل فلزیاب Pulse Nova به طور خودکار فرایندهای مناسب برای جستجوی موفقیت آمیز در کشف گنج و طلا را آغاز می کند .

فلزیاب پالس نوا از یک جریان متناوب پالسی برای تولید یک میدان مغناطیسی در سیم پیچ دستگاه استفاده می کند. این سیگنال به زمین فرستاده می شود و یک جریان القایی به وجود می آورد . و در نتیجه آن یک واکنش در جسم فلزی مدفون ایجاد می شود .

اتصال فلزیاب OKM Pulse Nova پالس نوا

جریان رسانایی الکتریکی حاصل از آن در جسم فلزی توسط فلزیاب Pulse Nova به عنوان یک شی تشخیص داده می شود و توسط سیگنال های صوتی گزارش می شود .

به این ترتیب می توان جواهرات ساخته شده از فلزات گرانبها مانند طلا و نقره ، همچنین مواد معدنی و طلای طبیعی را به طور مستقیم تشخیص داد . سیستم کنترل این دستگاه دارای دو دکمه چرخشی برای تنظیم حساسیت و حجم است . و از طریق بلندگو یا هدفون بلوتوث کاربر را در مورد اجسام فلزی کشف شده آگاه می کند .

فلزیاب پالس نوا دارای یک میله تلسکوپی است. این میله قابل تنظیم است به طوری که فلزیاب به راحتی و متعادل در دست شما قرار می گیرد . و طول آن را می توان تنظیم کرد . ودر چند مرحله ساده پنل کنترل و میله تلسکوپی و کویل به هم متصل می گردد .

نتیجه گیری فلزیاب OKM Pulse Nova پالس نوا

در حالت کلی ، شرکت او کا ام همانند دیگر زمینه ها ، در حوزه نقطه زنی نیز به نحو عالی ای عمل کرده است . در دنیای فلزیابی نیز رقابت در تولید دستگاه بسیار زیاد است . نمی توان مشخص کرد بهترین شرکت فلزیابی در این قاره کدام است .

زیرا هر شرکت در زمینه خاصی بهتر عمل می کند . ولی قطعا محصولات فلزیاب OKM او کا ام نیز مانند گرت جزو بهترین ها می باشد . به طور مثال ، همانطور که اشاره شد ، در حوزه فلزیاب های دستی و پین پوینتر ها ، محصولات شرکت نوکتا بی نظیر می باشد .

توی نقطه زنی در کوهستان ها نیز همچنین . هر شرکتی ویژگی های خاص خودش را دارا می باشد . بنابراین فرد در زمان خرید باید به نکته توجه داشته باشد که جهت چه کاری می خواهد از آن بهره بگیرد . خرید یک فلزیاب خارجی به تحقیقات زیادی احتیاج دارد .

سخن پایانی

پیشنهاد شرکت ما این است که پیش از خرید یک دستگاه گنج یاب ، خصوصا مادامی که هدفتان این است که دستگاهی با کیفیت و گران قیمت تهیه فرمایید ، میزان تحقیق مورد کافی را حتما انجام داده و دانش مورد نیاز را به دست بیاورید و سپس اقدام به خریداری آن کنید .
مشاوران ارشد شرکت اهورا فلزیاب در این زمینه آماده مشاوره رایگان به صورت حضوری تلفنی و مجازی به شما متقاضیان گرامی جهت تهیه انواع گنج یاب ، طلایاب و فلزیاب می باشند .
شرکت اهورا فلزیاب بهترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها و تکنولوژی های طلایاب موجود در بازار برای رسیدن به شما برای رسیدن به مقصود اصلی خودتان معرفی می نمایند و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا خریدار به دست خود هم در زمین و هم در عمق سیستم دستگاه طلایاب مورد نظر را آزمایش کند و همچنین با کارایی آن آشنا گردد . در کنار آن گارانتی 5 ساله نیز پشتیبانی می شود .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس جهت مشاوره :

مهندس پاکزاد 09124140052

 

ارسال دیدگاه