طلایاب وارداتی

طلایاب وارداتی

همیشه افرادی وجود دارند که در انتخاب هر کالایی ، اقدام به خرید ورژن خارجی و وارداتی آن می کنند و معمولا اجناس خارجی را با کیفیت می نامند . در بازار گنج یابی هم افرادی وجود دارند که تمایلی به خرید دستگاه های ایرانی نداشته و گنج یاب خارجی را می پسندند .

شرکت های بسیاری در خارج از ایران وجود دارند که تولید کننده فلزیاب و طلایاب می باشند . اما طبیعتا همه آن ها کارایی خوبی ندارند .

در حالت کلی باید حق را به افراد خارجی پسند بدهیم ، زیرا کشور هایی هستند که در زمینه تولید دستگاه های گنج یاب تخصص بیشتری دارند . درواقع دستگاه های خارجی همواره بهتر عمل کرده اند .

طلایاب وارداتی و ایرانی

همانطور که گفته شد در حالت کلی دستگاه های خارجی بهتر از تولیدات ملی هستند . زیرا شرکت هایی مانند ماینلب ( ماینلب ) در استرالیا ، گرت ( Garrett ) در آمریکا ، او کا ام ( OKM ) و لورنز ( Lorenz ) آلمان و نوکتا ماکرو ( Noktamakro ) در ترکیه که پرچمداران گنج یابی در دنیا هستند ، از تکنولوژی بسیار توسعه یافته تر و پیشرفته تری برخوردار بوده و بسیاری از محصولات ایرانی یا مونتاژ و یا الگوسازی از همین برند ها هستند .

البته از این نکته به سادگی گذر نکنیم که به همان شکل که دستگاه ها پیشرفته تر هستند ، قیمت آنها نیز بالاتر می باشد . همچنین واردات این دستگاه ها کار ساده ای نیست و شما احتیاج دارید حتما به یک شرکت معتبر برای خرید دستگاه های وارداتی مراجعه کنید . این کار ضروری نیست اما تحقیق پیش از خرید ، ریسک ها را کمتر می کند .

قیمت طلایاب وارداتی

قیمت دستگاه های وارداتی علاوه بر گران بودن ، متغیر و دارای نوسان نیز هستند . البته قیمت در خارج از کشور به دلار ثابت مانده است ، این ارز کشور ما است که ارزشش تغییر می کند .

درواقع این بزرگترین معضل گنج یاب خارجی است . مادامی که قصد خرید دارید ، باید حتما قیمت اصلی دستگاه را به دلار بدانید تا متوجه شوید آیا فروشنده دارد آن را به قیمت اصلی به شما می فروشد یا خیر . برای دانستن این کار به سایت های معتبر مانند آمازون مراجعه کنید .

به هیچ عنوان اقدام به خرید از فروشنده ای که قیمت را متفاوت از ارزش حقیقی کالا ذکر کرده است ، نکنید . زیرا احتمال کلاهبرداری آن ها در زمان فروش دستگاه های خارجی بسیار بالاست . بنابراین حتما این نکته را در نظر داشته باشید که شما با یک سرچ و جستجوی ساده در اینترنت ، می توانید از قیمت دستگاه های خارجی آگاه شوید .

خرید طلایاب وارداتی

مطلع هستید که قیمت گنج یاب های خارجی به مراتب بالا هستند و فروشندگان می توانند از فروش این دستگاه ها سود کلانی به جیب بزنند . در نتیجه پیش می آید که کلاهبردارانی در این میان با فروش دستگاه های تقلبی به دنبال سود های غیر قانونی باشند .

برای جلوگیری از این مسئله ، در زمان خرید حتما به شماره سریال دستگاه نگاه کنید و از اعتبار آن مطمئن شوید . گنج یاب های وارداتی اصل ، در دست هر شخصی نیست . در نتیجه شما احتیاج به تحقیق و شناسایی یک شرکت معتبر پیش از خرید دارید .

مهم تر از انتخاب دستگاه ، انتخاب فروشنده است . در کنار آن ، این نکته را در نظر داشته باشید که برای چه کاری می خواهید یک دستگاه را تهیه کنید . هر دستگاهی کارایی خاص خود را دارد . اینکه شما به یک پین پوینتر ، گنج یاب موبایلی ، فلزیاب پالسی یا هر دستگاه دیگری احتیاج دارید را هدف نهایی شما تعیین می کند .

هرچند باید در نظر داشته باشید که اگر به منظور گنج یابی قرار است به کاوش بروید ، به یک گنج یاب مکمل یا حداقل گنج یاب موبایلی احتیاج پیدا خواهید کرد .

نمونه های طلایاب وارداتی

درسته که شرکت های بزرگ در توسعه انواع مدل دستگاه ها قدرتمند هستند ؛ اما هر شرکتی در یک دستگاه به خصوص پرفروش ترین است . بدیهی است که پر فروش بودن یک دستگاه فلزیاب کاملا به معنای با کیفیت بودن آن است .

برای مثال در خصوص پین پوینتر های حرفه ای ، شرکت های گرت و نوکتا ماکرو حرف اول را می زنند .بهترین نقطه زن ها هم توسط شرکت نوکتا ماکرو در ترکیه و شرکت لورنز در آلمان ساخته می شوند . نقطه زن ترکیه ای ، آنفیبیو (Anfibio) نام دارد و نقطه زن آلمانی لورنز زد وان (Lorenz Z1) نام دارد .

در کنار آن ،بهترین گنج یاب های پالسی توسط شرکت ماینلب تولید و توزیع می شود . در حالی که در زمینه گنج یاب موبایلی ، شرکت او کا ام قدرت را در دست دارد ، زیرا دستگاه کارآمد تری را روانه بازار می کند . درکل فلزیاب های خارجی تنوع زیادی دارند که شناخته شده هایشان همین مدل های مذکور هستند . سایر مدل ها نیز شامل هوکر (Hoker) ، مورگان (Morgan) ، دیانا (Diana)  و غیره هستند که کارایی زیادی دارند .

سخن پایانی

پیشنهاد شرکت ما این است که قبل از اقدام به خرید و تهیه یک دستگاه گنج یاب و پرداخت هر هزینه ای ، به خصوص در مواردی که قصد دارید یک دستگاه گران قیمت خریداری کنید ، میزان تحقیقات مورد احتیاج را انجام داده و اطلاعات مورد نیاز را به کسب کنید و سپس اقدام به خرید آن کنید .
مشاوران ارشد در این زمینه شرکت فلزیاب آماده هرگونه مشاوره رایگان جهت تهیه انواع فلزیاب به صورت حضوری و تلفنی به شما عزیزان می باشد .

شرکت ما بهترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها ، مارک ها و تکنولوژی های مختلف فلزیاب موجود در بازار به خریدار برای رسیدن به مقصود اصلی خویش معرفی کرده و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا وی به دست خود هم در زمین و هم در عمق خاک ، سیستم این دستگاه را آزمایش کند و همچنین با کارایی آن کاملا آشنا گردد .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس جهت مشاوره :

مهندس پاکزاد 09124140052

 

ارسال دیدگاه