خرید طلایاب پیشرفته

خرید طلایاب پیشرفته

خرید طلایاب های دست ساز اغلب دارای کیفیت پایین تر و همچنین کارایی کم تری هستند . در بیشتر موارد ، بیشتر از 30 سانتی متر زیر خاک را کاوش نمی کنند . قیمت دستگاه های طلایاب با در نظر گرفتن امکانات مختلف متغیر است . چه بسا در یک محیط گسترده کاوش یکسان ، کارایی یک دستگاه قوی مونتاژ با یک فلزیاب حرفه ای وارداتی می تواند یکی باشد . بنابراین با توجه به محیط کاوش و شرایط کاوش باید یک سیستم را انتخاب کرد . خرید یک طلایاب پیشرفته نیازند آگاهی از دانشی است که صرف نظر از بودجه در نظر گرفته شده ، بتوانیم بهترین دستگاه را تشخیص دهیم و از اتلاف هزینه جلوگیری نماییم . برای دانستن معنی و مفهوم طلایاب ، بر روی آن کلیک کنید .

طلایاب پیشرفته یا ارزان ؟

برای کاوش در بسیاری از مکان ها ، احتیاجی به تهیه یک دستگاه تصویری یا فلزیابی با عمق کاوش بسیار بالا و یا تکنولوژی خیلی خاص نیست .

بلکه میتوان با یک طلایاب میان رده و ارزان قیمت نیز کاوش را انجام داد و به نتیجه رسید . بنابراین با توجه به این نکات کسانی که به تازگی وارد عرصه فلزیابی و اپراتوری شده اند برای اینکه با نحوه کار فلزیاب ها آشنایی کامل پیدا کنند و همچنین هزینه زیادی را برای دستگاه طلایاب پرداخت نکنند ، باید با خرید فلزیاب هایی با قیمت پایین تر که آماتور تر هم هستند ، شروع کنند .

کار با یک طلایاب پیشرفته ، از عهده هر کسی برنمیاید و نمی توان این عمل را کاری ساده تلقی کرد . مانند سپردن یک ماشین خارجی گران قیمت به راننده ای است که هنوز مهر گواهینامه اش خشک نشده است . در نتیجه نه تنها ممکن است نتواند از تمام قابلیت های دستگاه بهره گیرد و بهترین استفاده را بکند ، بلکه ممکن است حتی به خوبی با دستگاه کار نکند و به آن آسیب بزند . در نتیجه هم پول و هم وقت خود را هدر بدهد .

دستگاه طلایاب پیشرفته

اما ممکن است شما از دسته کسانی باشید که در کار با یک دستگاه مهارت بالایی دارید و تجربه زیادی کسب کرده باشید . پس به دنبال تهیه یک دستگاه طلایاب حرفه ای پیشرفته باشید تا بهترین نیتجه دریافتی را از آن خود کنید .

در بازار طلایابی ، شما همان مقداری آش می خورید که پولش را پرداخته اید . بنابراین احتمالا از این مورد مستحضر هستید . که با خرید یک دستگاه طلایاب پیشرفته ، به دفینه با ارزشی دست پیدا می کنید . احتمال دستیابی به گنج ، با خرید یک دستگاه قدرتمند ، بسیار بالا می رود و پس از آن دیگر جای نگرانی ندارید .

اما پرسشی حول محور این موضوع پیش می آید . و آن هم این است که یک طلایاب پیشرفته چه ویژگی هایی دارد ؟ ممکن است به وفور به شما دستگاه هایی معرفی کرده باشند و فروشنده ادعای پیشرفته بودن آن دستگاه را کرده باشد . اما کدام بقالی می گوید ماست من ترش است ؟ در نتیجه شما برای یک خرید خوب احتیاج دارید به این مسئله آگاه شوید که یک طلایاب پیشرفته که از قیمت بالایی هم برخوردار است ، چه خصوصیت هایی را دارا می باشد .

ویژگی های طلایاب پیشرفته

یک طلایاب پیشرفته ، ویژگی هایی دارد که بهتر است در زمان خرید به آن ها توجه کنید . اگر دستگاهی از چنین ویژگی هایی برخوردار نباشد ، به هیچ عنوان حرف ای نامیده نمی شود .

 1. توانایی کارکرد در شرایط محیطی متفاوت .
 2. قابلیت تشخیص بدون خطا یا دارای حداقل درصد خطا .
 3. دارای کاتالوگ و کارکرد ساده و قابل فهم برای همه در استفاده .
 4. قابلیت ثبات داشتن ، پایدار ماندن و عدم خروج از حالت بالانس .
 5. دارای توانایی انجام فعالیت در زمین های دارای املاح و حذف ذرات اضافی و مانع .

خرید طلایاب پیشرفته یا ارزان ترین طلایاب

اینکه به سراغ یک طلایاب پیشرفته نرویم و صرفا یک طلایاب ارزان بخریم موردی قابل پذیرش است . اما اینکه به دنبال تهیه ارزان ترین طلایاب برویم ، اشتباه ترین کار می باشد . در پاراگراف زیر پنج تا از دلایلی را بررسی می کنیم که چرا نباید هرگز به دنبال ارزان ترین طلایاب برویم :

 1. کلاهبرداری فرد یا وبسایت فروشنده از راه دریافت پول و تحویل ندادن محصول .
 2. خطر فیشینگ حساب شما در برخورد با درگاه های هکری در وبسایت شرکت های سودجو .
 3. کارایی نداشتن یا کارکرد ناقابل طلایاب به دلیل تولید توسط افراد آماتور و گروه های غیر حرفه ای .
 4. درصد بالای خطای دستگاه فلزیاب در تشخیص و تفکیک فلزات و فاقد تجهیزات و سیستم های مکمل مورد نیاز .
 5. تولید و مونتاژ توسط کشور هایی مانند چین و درنتیجه فیک و تقلبی بودن دستگاهی که به شما تحویل می دهند .

فاکتور های خرید یک طلایاب پیشرفته

ما به این نکات زیر در مقاله های دیگر طلایاب نیز اشاره کرده ایم . زیرا گاهی افراد همه مقالات را پیش از خرید مطالعه نمی کنند . حتما پیش از خرید یک دستگاه طلایاب پیشرفته به نکات زیر توجه کنید :

 1. دستگاه را در زمان خرید می بایست در سنگ ، خاک طبیعی ، و در سنگ و در زمین خاکی دارای لایه تست کرده و سپس خریداری کنید . در بعضی مواقع یک فلزیاب در سنگ ها و صخره ها کارایی دارد . اما همین دستگاه در خاک های چند لایه ، تا ۸۰% کاهش نفوذ دارد . در نتیجه کاربر رضایت پیدا نمی کند .
 2. پیشنهاد می شود در هنگام خرید ترجیحا در مکان معامله حضور داشته باشید و این نکته را در نظر بگیرید که همان دستگاهی که برای آزمایش و تست استفاده می شود را خریداری کرده و تحویل بگیرید و از پرداخت هزینه و دریافت کردن دستگاهی که تست نشده به شدت خودداری فرمایید . دلیل این موضوع را هم می توان متفاوت بودن مدار داخلی دو دستگاه متمایز از یکدیگر در زمان تست و تحویل در نظر گرفت .
 3. حتما در انتخاب نوع دستگاه دقت کنید ، به طور مثال اگر جزو افراد مبتدی هستید در ابتدا با تهیه و استفاده از یک دستگاه نقطه زن شروع کنید . با تمرین و استفاده از دستگاه می توانید پس از یادگیری و حرفه ای شدن شعاع زن و اسکنر نیز تهیه فرمایید . اگر حرفه ای هستید دارای تجربه می باشید ، می توانید کار خود را از همان ابتدا با هر سه دستگاه مکمل یکدیگر آغاز کنید .

نکات خرید یک دستگاه طلایاب پیشرفته

بنابراین با توجه به نکات مذکور قبلی قادر هستیم به خریدی امن تر و محصولی با کیفیت نزدیکتر شویم .

همچنین نکته دیگری که بهتر است در زمان خرید در نظر خود قرار دهیم ؛ این است که اگر در کاوش خود هدف جدی ای داریم حتما به دنبال خرید دستگاهی با مدل پیشرفته برویم .

دستگاهی که بتواند نسبتا گرانتر از مدل های پایین تر باشد . زیرا هرگز نمی توان انتظار دریافت بهترین نتیجه را داشت وقتی بهترین دستگاه تهیه نشده است . با آگاهی و دانشی که با مطالعه این مقاله در حوزه دستگاه های طلایاب کسب کرده اید ، اکنون می توان گفت آماده یک خرید مناسب هستید . بهترین پیشنهادی که ما می توانیم به شما بدهیم این است که برای خرید دستگاه ، به یک شرکت معتبر مراجعه فرمایید ؛ شرکت اهورا فلزیاب می تواند این مورد را برای شما تضمین کند .

سخن پایانی

پیشنهاد شرکت ما این است که پیش از خرید یک دستگاه فلزیاب ، به خصوص در مواردی که قصد دارید یک دستگاه گران قیمت خریداری کنید ، میزان تحقیق مورد نیاز را انجام داده و اطلاعات کافی را به دست بیاورید و سپس اقدام به تهیه آن کنید .
مشاوران ارشد در این زمینه شرکت فلزیاب آماده مشاوره رایگان به صورت حضوری ، تلفنی و مجازی به شما مشتریان گرامی جهت تهیه انواع فلزیاب می باشد .
شرکت ما مناسب ترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها و تکنولوژی های مختلف فلزیاب موجود در بازار به متقاضی جهت رسیدن به مقصود اصلی خویش معرفی می نماید و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار شما می گذارد تا شما به عنوان خریدار به دست خود هم در زمین و هم در عمق خاک ، سیستم این دستگاه را تست کرده و همچنین با کارایی آن به طور کامل آشنا گردید .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس جهت مشاوره:

مهندس پاکزاد 09124140052

ارسال دیدگاه