نقطه زن گرت Garrett Apex اپکس

نقطه زن گرت Garrett Apex اپکس

نقطه زن گرت Garrett Apex اپکس یکی از جدیدترین محصولات شرکت آمریکایی Garrett از سری ACE می باشد .

این نقطه زن قدرتمند با عملکرد خوب خود به انتخابی مناسب از مبتدی تا محققین حرفه ای است . با ویژگی های منحصر به فرد خود گنجینه های مدفون در اعماق را آشکار می نماید .

این نقطه زن از مشهور ترین محصولات گرت است . نقطه زن گرت خودش را اثبات نموده است . هر جستجوگر حرفه ای می داند این دستگاه قدرت زیادی در نقطه زنی دارد .

فناوری نقطه زن گرت Garrett Apex اپکس

با کمک فناوری Multiflex Garrett و استفاده از اندازه گیری ویژه این نقطه زن ، همه چیز در میدان دید شما برای یافتن فلزات گرانبها یافت می شود .

تکنولوژی این فلزیاب از فدرتمند ترین ها است و در فلزیابی حرفه ای آن شکی نیست .

این فلزیاب در یکپارچگی و بازخورد به خوبی کار می کند و به شما در محل دقیق فلز کمک می کند .

همچنین با فرکانس منحصر به فرد این نقطه زن ، لایه های مختلف زمین به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد . این گنج یاب تصویری به شما در شناسایی و جداسازی فلزات کمیاب و تشخیص آنها کمک می کند .

عملکرد نقطه زن گرت Garrett Apex اپکس

با کمک تکنولوژی مولتی فلکس شرکت گرت و استفاده از مجموعه فرکانسهای انحصاری این نقطه زن هر آنچه که در پهنه دید شما برای کشف فلزات گرانبها است کشف می گردد .

فلزیاب اپکس با سیستم پردازش و پهنای وسیع مجموعه باند مورد استفاده خود برای کشف فلزات با دقت و عکس العمل عالی عمل می کند و به شما در مکانیابی دقیق فلزات یاری می دهد .

همچنین با فرکانس های تک و منفرد این نقطه زن لایه های مختلف خاک مورد کنکاش دقیق قرار می گیرد . سپس به شما در تشخیص و تفکیک فلزات گرانبها و تمایز آنها کمک زیادی می کند .

این نقطه زن با کمک فرکانس های زیر در تشخیص سطوح بزرگ فلزات از سکه های بزرگ طلا تا نقره جات ارزشمند و قدیمی ، عملکرد بی نظیری دارد . همچنین این دستگاه در فرکانس های بالا در تشخیص فلزات با سطوح کوچکتر نیز دارای عملکرد عالی است . و حتی سکه های کوچکتر از اندازه متوسط نیز از دید این نقطه زن دور نخواهد ماند .

فرکانس نقطه زن گرت Garrett Apex اپکس

فلزیاب پرقدرت وی ال اف گرت اپکس Garrett Apex از 4 فرکانس تک و منفرد برای انواع حالتهای محیطی زمین استفاده می کند . همچنین دارای دو گزینه مولتی فرکانس برای انواع متفاوت محیط می باشد . از محیط های مورد نظر می توان به جستجو در ساحل آب های شور و نمکی تا لایه های اعماق خاک اشاره کرد .

همچنین با استفاده از مود های متنوع مانند حالت سکه، این نقطه زن به شما در کاوش اهداف فلزی مودهای متنوعی ارائه می دهد .

تکنولوژی جدید گرت در این فلزیاب به شما امکان تغییر بین فرکانسهای تک و حالت مولتی و تجمیع چندفرکانس را در اختیار شما قرار می دهد .

همچنین با کمک سیستم تعادل این نقطه زن و تنظیم دقیق آن در شرایط مختلف زمین و جستجو در معادن به شما در کشف اهداف ارزشمند فلزی با سطوح مختلف کمک می نماید .

سخن پایانی

پیشنهاد شرکت ما این است که پیش از خرید یک دستگاه گنج یاب ، خصوصا مادامی که هدفتان این است که دستگاهی با کیفیت و گران قیمت تهیه فرمایید ، میزان تحقیق مورد کافی را حتما انجام داده و دانش مورد نیاز را به دست بیاورید و سپس اقدام به خریداری آن کنید .
مشاوران ارشد شرکت اهورا فلزیاب در این زمینه آماده مشاوره رایگان به صورت حضوری تلفنی و مجازی به شما متقاضیان گرامی جهت تهیه انواع گنج یاب ، طلایاب و فلزیاب می باشند .
شرکت اهورا فلزیاب بهترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها و تکنولوژی های طلایاب موجود در بازار برای رسیدن به شما برای رسیدن به مقصود اصلی خودتان معرفی می نمایند و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا خریدار به دست خود هم در زمین و هم در عمق سیستم دستگاه طلایاب مورد نظر را آزمایش کند و همچنین با کارایی آن آشنا گردد . در کنار آن گارانتی 5 ساله نیز پشتیبانی می شود .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس جهت مشاوره :

مهندس پاکزاد 09124140052

ارسال دیدگاه