فلزیاب مقرون به صرفه

فلزیاب مقرون به صرفه تصویر

فلزیاب مقرون به صرفه

فلزیاب ارزان واژه ایست که توسط اپراتور های فلزیاب در شبکه های اجتماعی و جستجوگر های اینترنت به طور مداوم جستجو می شود و کاربران زیادی خواهان یافتن فلزیابی با قیمت مناسب همراه کارایی بالا می باشند . دستگاه هایی با قیمت مناسب دارای یک سری خصوصیات مثبت ویژه ای می باشند . فردی که قصد تهیه یک فلزیاب ارزان و قوی را دارد احتیاج به دانستن این موارد دارد . در این مقاله می خواهیم شما را از تمام مطالبی که برای تهیه این نوع دستگاه ها مورد نیازتان می شود ، آگاه کنیم . لازم به ذکر است که ما به دنبال یک فلزیاب ارزان نیستیم ، بلکه دنبال یک فلزیاب با یک قیمت مناسب هستیم .

فلزیاب مقرون به صرفه چیست ؟

در هرگونه معامه ای در مواجه با سه موقعیت به فروشنده و جنس محصول شک کنید . زمانی که کالا در مقایسه با حد معمول خیلی ارزان است ، زمانی که از حالت عادی بسیار گران تر است و یا زمانی که بهای آن کاملا رایگان است . در مورد فلزیاب نیز همین گونه است .

ما به طور کلی فلزیاب را در سه حالت ارزان می نامیم :

1.زمانی که دستگاه مدل پایین تری دارد و قیمت به نسبت کمتری را داراست .

در این مورد می توان گفت که بستگی دارد ما دستگاه را برای چه نوع استفاده و کاوشی احتیاج داشته باشیم . به طور قطع یک دستگاه مدل پایین برای اقدامات ساده و سرگرمی می تواند بهترین گزینه باشد . اما هرگز چنین دستگاهی در عملیات های پلیسی و امنیتی ، نظامی و جنگی ، کاوش های باستان شناسی یا گنج یابی های جدی کارایی چندانی ندارد . مخصوصا اگر بدون داشتن تجهیزات و سیستم های مکمل تهیه شود .

2.هنگامی که قیمت یک دستگاه در یک فروشگاه ارزان تر از فروشگاه های دیگر است .

اگر این حالت پیش بیاید ، معمولا حقه ای درکار است . دلیل آن را احتمالا خودتان هم می توانید حدس بزنید . چنین چیزی در نگاه اول بسیار وسوسه انگیز جلوه می کند اما اقدام برای خریدن محصولی که از همه جا ارزان تر است ، خصوصا اگر اختلاف هزینه زیادی میان قیمت دستگاه با نرخ همگانی و عادی آن وجود داشته باشد ، بسیار ریسکی و خطرناک است .

3.حالت سوم ، مادامی است که یک دستگاه هم ارزان و هم دارای کارایی نسبتا خوب و کیفیت بالا باشد .

در واقع فقط در این صورت است که فلزیاب را مقرون به صرفه می نامیم . یافتن این دسته از دستگاه ها ، کار آسانی به شمار نمی رود زیرا در اکثر مواقع فروشنده ها ، با عنوان سوم محصول خود را تبلیغ کرده اما متاسفانه موارد اول و دوم را در زمان فروش ارائه می دهند . اما جای نگرانی نیست زیرا شرکت اهورا فلزیاب دارای فلزیاب هایی با قیمت متناسب است . شرکت ما قادر است به شما در یافتن هر مدل فلزیابی که تمایل دارید کمک کند . تفاوتی ندارد چه مدلی و چه برندی از کدام شرکت بخواهید ، تمامی آنها در شرکت ما موجود هستند .

تحت چه شرایطی یک فلزیاب مقرون به صرفه است ؟

در اکثر مواقع دستگاه ها ، به خصوص دسته وارداتی آنها قیمت های بی ثباتی دارند و روزانه تغییر می کنند . هرچند شما با مراجعه به تنها چند وبسایت فروش می توانید میانگین قیمت هر دستگاه را به راحتی در نظر بگیرید . با انجام این کار و مطلع شدن از نرخ حدودی محصول ، می توانید تشخیص دهید در چه زمان ، کدام کالا در چه فروشگاهی در واقع ارزان ترین است . در چنین موقعیتی برعکس تصور عام مردم باید از پرداخت هزینه به فروشنده فلزیاب مورد نظر خودداری فرمایید .
در بعضی مواقع فلزیاب های ارزان ، یا مونتاژ و کپی برداری شده توسط کشور چین هستند و یا دست ساز دانشجویان و تعمیر کاران رشته الکترونیک که در هر دو حالت ، محصول تولید شده نمی تواند نیاز های ما را به هیچ عنوان بر طرف کند .

آیا فلزیاب مقرون به صرفه بد است ؟

فلزیاب های ارزان تر از بقیه ، معمولا کارایی کمتری نیز دارند . اگر صحبت از این باشد که قصد داشته باشید یک فلزیاب با مدل پایینتر را ارزان تر خریداری فرمایید باید به این نکات توجه داشته باشید که قرار است بدون شک نتیجه ای با سود کمتری نیز دریافت کنید ، زیرا نمی توان با پرداخت هزینه کم ، انتظار بازدهی بالا را داشت . نتیجه گیری درباره اینکه فلزیاب ارزان به کار شما می آید یا خیر به قصد و نیت شما در به کارگیری آن بستگی دارد .
اما اگر قیمت معمول یک دستگاه را می دانستید و همان دستگاه را در هر نوع درگاه پرداخت دیگری با قیمتی فوق العاده پایین تر مشاهده کردید ، به کلاهبردار بودن آن فروشنده یا تقلبی بودن جنس فلزیاب مورد نظر ، شکی 90 درصدی کنید . زیرا حتی اگر بحث حراج یا تخفیف درکار باشد ، فروشنده به هیچ عنوان قیمت را تا حدی پایین نمی آورد که منجر به ضررش شود .
در حالت اصلی ما به دنبال یک فلزیاب ارزان نیستیم ، بلکه یک فلزیاب مناسب و با صرفه اقتصادی می خواهیم . لذا نباید هدف ما ، تنها قیمت پایین یک دستگاه باشد . بلکه باید به کارایی آن نیز توجه داشته باشیم .

چرا فلزیاب مقرون به صرفه بهتر از ارزان ترین فلزیاب است ؟

بیاید باهم 5 دلیل مهم و احتمالاتی که نشان می دهد چرا بهتر است به هیچ عنوان به سراغ ارزان ترین فلزیاب ها نرویم را بررسی کنیم :

  1. کلاهبرداری فرد یا وبسایت فروشنده از راه دریافت پول و تحویل ندادن محصول .
  2. خطر فیشینگ حساب شما در برخورد با درگاه های هکری در وبسایت شرکت های سودجو .
  3. کارایی نداشتن یا کارکرد ناقابل فلزیاب به دلیل تولید توسط افراد آماتور و گروه های غیر حرفه ای .
  4. درصد بالای خطای دستگاه فلزیاب در تشخیص و تفکیک فلزات و فاقد تجهیزات و سیستم های مکمل مورد نیاز .
  5. تولید و مونتاژ توسط کشور هایی مانند چین و درنتیجه فیک و تقلبی بودن دستگاهی که به شما تحویل می دهند .

آیا بجای فلزیاب مقرون به صرفه ، یک فلزیاب گران بخریم ؟

پاسخ این سوال را نمی توان یک بله یا خیر مطلق داد . وبسایت شرکت ما در همه اوقات در قسمت فاکتور های خرید هر دستگاه به این نکته مهم اشاره می کند که :

صرفا گران بودن یک دستگاه به معنای عالی بودن آن نیست . همانطور که احتمالا با خود حدس زدید ، احتمالات و دلایلی که در پاراگراف پیشین مورد مطالعه شما قرار گرفت می تواند برا فلزیاب های گران نیز صدق کند . لازم به ذکر است که فاکتور های زیادی برای خرید دستگاه در موقع انتخاب نهایی وجود دارد که برخی از آن ها متاسفانه در باور ما جای گرفته اند و شاید بخشی از آن به دلیل محدودیت استفاده از سیستم های قدرتمند تر باشد که تنها در بازار های جهانی عرضه می شوند .

جمله (( فلزیاب هرچه گران تر ، بهتر است )) بخشی از یک شگرد کاملا واضح و معمول برای کلاه برداری و مورد استفاده فروشندگان شارلاتان است . زیرا نه تنها فقط قیمت بالای یک کالا به نمی تواند نشان دهنده ارزش و کیفیت بالای آن محصول باشد ، بلکه برخی از مدل ها ممکن است قیمت واقعی در بازار ایران نداشته باشند و مردم به دلیل اطلاع نداشتن از چنین موردی هم وقتشان و هم پولشان هدر برود و در آخر هیچ سودی عایدشان نشود . در نتیجه باید بدانید که فلزیاب های صرفا گران ایده آل شما نخواهند بود .

چگونه یک فلزیاب مقرون به صرفه تهیه کنیم ؟

در بهترین و منطقی ترین حالت ممکن ، معقول ترین قیمت برای یک دستگاه ، معمول ترین قیمت آن است . به طور مثال مادامی که قیمت درج شده یک دستگاه در غالب فروشگاه ها و شرکت ها در بازه 10 تا 12 میلیون باشد ؛ هیچ گاه انتخاب درستی نیست که به دنبال خرید از فروشنده ای برویم که همان مدل را 5 میلیون برای فروش گذاشته است . زیرا بسیار پایین تر از قیمت عادی می باشد . همانطور که معقولانه نیست به دنبال خرید از فروشنده ای برویم که همان دستگاه را 25 میلیون به فروش گذاشته است . چون بسیار گران تر از حد عادی آن قیمت است .

درنتیجه با توجه به این نکته می توانیم به خریدی امن تر و محصولی با کیفیت نزدیکتر شویم . همچنین نکته دیگری که بهتر است در نظر قرار دهیم این است که اگر در کاوش خود هدف جدی ای داریم حتما به دنبال خرید دستگاهی با مدل پیشرفته که می تواند نسبتا گرانتر از مدل های پایین تر باشد برویم زیرا هرگز نمی توان انتظار دریافت بهترین نتیجه را داشت وقتی بهترین دستگاه تهیه نشده است .

سخن پایانی

برای شناسایی قیمت معمول و نرخ درست هر دستگاه ، می توانید در بازار فلزیابی تحقیق کرده و با گشت و گذار در وبسایت های شرکت های معتبر ، از این اطلاعات بهره مند شوید . هرچند از آن جا که این کار نیز آسان نبوده و احتیاج به زمان زیادی دارد ، می توانید از گزینه ای راحت تر بهره ببرید.
مشاوران ارشد شرکت ما آماده خدمت رسانی همه جانبه با پاسخ گویی به هر پرسش شما به صورت حضوری ، تلفنی یا مجازی در زمینه قیمت های اصلی هر دستگاه فلزیاب و بقیه موارد به صورت رایگان می باشند .
شرکت ما مناسب ترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها و تکنولوژی های فلزیاب موجود در بازار برای خریدار جهت رسیدن به مقصود اصلی خویش معرفی می نماید و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا خریدار به دست خود هم در زمین و هم در عمق خاک ، سیستم این دستگاه را تست کند و همچنین با کارایی آن به طور کامل آشنا گردد .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس جهت مشاوره:

مهندس پاکزاد 09124140052

دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
ارسال دیدگاه