فلزیاب پالسی

فلزیاب پالسی

فلزیاب پالسی

 

امروزه در بازار فلزیابی تنوع در وجود دستگاه ها بسیار زیاد است . هر مدل دستگاهی که به بازار می آید دارای کارایی خاص خود می باشد . به جز فلزیاب های مکمل ، خریدار در زمان خرید دستگاه احتیاج به تحقیقات مطبوعی درباره قابلیت های هر یک از دستگاه ها دارد . به طور مثال در هنگام خرید پین پوینتر باید دقت کند که چه هدفی دارد تا بفهمد آیا این نوع فلزیاب به کارش می آید یا خیر . در غیر این صورت هم پولش و هم وقتش را هدر می دهد . یکی از معروف ترین فلزیاب ها فلزیاب پالسی است .

شرکت های معروفی از تکنولوژی فلزیاب پالسی استفاده کرده اند و آن را ساخته اند . از جمله آنها می توان به ، نقطه زن بوقی تی گلد (TiGOLD) ، کمپانی گرت (Garrett ATX) ، ماینلب (MineLab SDC 2300) ، فلزیاب لورنز (Lorenz Z1) و غیره اشاره کرد .

فلزیاب پالسی چیست؟

 

فلزیاب های پالسی با انواع دیگر دستگاه ها متفاوت است . این دستگاه از طریق یک سیم پیچ به عنوان گیرنده و فرستنده استفاده می کنند . سپس از طریق سیم پیچ امواج مغناطیسی را به زمین ارسال می کند .

فلزیاب پالسی (Pl) در شناسایی طلا در زمان استفاده در زمین های شور و آلوده عالی هستند . این دستگاه ها عملکرد خوبی در زمان تفکیک فلزات ندارند . اما در حالت کلی از فلزیاب های وی ال اف (VLF) در خاک‌های معدنی و آلوده بهتر عمل می کنند .

فلزیاب بوقی با ارسال یک سیگنال با آمپر بالا از طریق یک سیم پیچ مسی باعث ایجاد یک میدان الکترومغناطیسی می شود . پس از آن این میدان الکترومغناطیسی فرو می ریزد و به نوبه خود یک ولتاژ افزایش می یابد که می تواند توسط سیم پیچ دریافت کننده شناسایی شده و آشکار گردد .

قیمت فلزیاب پالسی

 

قیمت این نوع فلزیاب متفاوت نسبت به تنوع مدل های آن است . فلزیاب های پالسی از 15 میلیون تومان شروع می شود تا مقادیر بیشتر ادامه دارد . اگر مشتری بودجه زیادی داشته باشد ، پیشنهاد می شود که سعی در خرید دستگاه پیشرفته تر کند .

هر چه دستگاه پالسی از تکنولوژی جدیدتری برخوردار باشد ، توانایی بیشتری نیز دارد و در هنگام کاوش بهتر عمل می کند . در حالت کلی متغیر های قیمت فلزیاب پالسی به برند ، مدل ، کیفیت و ویزگی های دستگاه بستگی دارد .

بهتر است از این نکته غافل نشویم که علاوه بر خرج کلی دستگاه در زمان خرید ، هزینه های جانبی دیگری نیز وجود دارد . برای مثال هزینه باطری لوپ و شارژر جزئی از آن هستند . همچنین برای حمل و نگهداری آنها نیز مواردی وجود دارد که باید برایش هزینه هایی در نظر گرفته شود .

خرید فلزیاب پالسی

 

در کل ، فلزیاب پالسی یک فلزیاب بوقی و لوپی به شمار می رود و آن را با این اسم نیز می شناسند . برای خرید این فلزیاب فاکتور هایی وجود دارد که پیشنهاد می شود حتما در زمان خرید آن ها را در نظر بگیرید و بدون توجه به آن ها از اقدام به پرداخت هر گونه مبلغی خودداری کنید . از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  1. حضور داشتن در زمان خرید دستگاه
  2. عدم خرید دستگاه دست دوم و کارکرده
  3. عدم خرید دستگاه بسیار گران یا بسیار ارزان
  4. دریافت فاکتور خرید ، ضمانت و اوراق قانونی
  5. عدم خرید دستگاه بدون برند و یا برند نامشخص
  6. تست و آزمایش دستگاه مورد نظر در لحظه خرید
  7. دریافت آموزش کامل نحوه کارکرد آن از جانب شرکت فروشنده

مزایای دستگاه فلزیاب پالسی

 

تنظیم بالانس از مزایا و نکات مثبت تهیه دستگاه فلزیاب پالسی است . بالانس این دستگاه به کاهش خطا در تشخیص و تفکیک فلزات و عدم وجود سیگنال های مغناطیسی مضاف و مزاحم کمک می کند .

همچنین فلزیاب های پالسی قابلیت کارکرد فوق العاده در زمین های معدنی دارای نمک ، زمین های آلوده ، زمین های ساحلی و زمین هایی با بافت گیاهی انبوه دارند .

در حالت کلی این دستگاه معروف است به عملکرد خوب در سطوح سخت و ناهموار . البته مقدار این مواد به جغرافیای منطقه مورد نظر ، شرایط فعالیت های انسانی در آنجا ، نوع اکوسیستم آن و غیره بستگی دارد .

در آخر باید حتما توجه داشته باشید که با توجه به قصد خود ، نیاز است که دستگاه مناسب خود را تهیه کنید تا به بهترین نتیجه برسید .

سخن پایانی

 

جهت آگاهی از شاخص قیمت و نرخ درست هر دستگاه ، می توانید در بازار فلزیابی تحقیق نموده و با گشت و گذار در سایت های شرکت های معتبر ، از این اطلاعات آگاه شوید . هرچند از آن جا که این کار آن قدر که به نظر می آید سهولت نداشته و احتیاج به صرف زمان زیادی دارد ، می توانید از گزینه ای راحت تر بهره ببرید.

مشاوران ارشد شرکت ما آماده خدمت رسانی همه جانبه با پاسخ گویی به هر سوال شما به صورت حضوری ، تلفنی یا مجازی در مورد مبالغ واقعی هر دستگاه فلزیاب و بقیه موارد به صورت رایگان می باشند .

شرکت ما مناسب ترین و موثرترین دستگاه ها را از میان تمام تکنولوژی ها و برند های فلزیاب موجود در بازار به شما برای رسیدن به مقصود اصلی خودتان معرفی می کند و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیارتان می گذارد تا شما به دست خود هم در زمین و هم در اعماق خاک ، سیستم این دستگاه را تست نمایید و همچنین با کارایی آن به طور کامل آشنا گردید .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس جهت مشاوره:

مهندس پاکزاد 09124140052

دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه