محصولات فلزیاب شرکت Lorenz لورنز

محصولات فلزیاب شرکت Lorenz لورنز

به طور کلی شرکت های زیادی وجود دارند که به طراحی و تولید فلزیاب پرداخته اند . در مقاله های پیشین شرکت های زیادی را حول محور این موضوع معرفی کردیم و همچنین انواع فلزیاب های آمریکایی ، فلزیاب های روس و فلزیاب های آلمانی را نیز نام بردیم و به طور کامل و جامع توضیح دادیم . با کلیک بر هر کدام از کلمه ها که موضوعات را در بر می گیرند می توانید به صفحات مورد نظر مراجعه کنید . امروز قصد داریم درباره محصولات فلزیاب شرکت Lorenz لورنز صحبت کنیم . این شرکت لیست دستگاه های زیادی را در بر می گیرد که تعدادی از آنها بسیار کاربردی هستند و عملکرد خودشان را اثبات نموده اند .

عملکرد محصولات فلزیاب شرکت Lorenz لورنز

دستگاه های شرکت Lorenz لورنز به این مسئله معروف هستند که اپراتور می تواند با استفاده از آنها با صرف زمان کمتری به نتایج بهتری برسد . دستگاه های شرکت Lorenz لورنز در اکثر مواقع توانسته اند به خوبی سکه ها را جذب و کشف کنند و در این مورد عالی پیش رفته اند .

برخی از دستگاه های لورنز دارای چندین حالت جستجو هستند . این حالت به معنی نمایش همه فلزات ، جواهرات ، عتیقه جات و سکه می باشد . انتخاب حالت جستجو به شما امکان می‌ دهد تا مواد مورد علاقه خود را در لیست جستجو قرار دهید . سپس به سادگی دقت و میزان موفقیت را افزایش دهید .

جهت مشاوره رایگان و سفارش هر یک از دستگاه های زیر می توانید با شماره – 09124140052 مهندس پاکزاد – تماس حاصل فرمایید .

انواع محصولات فلزیاب شرکت Lorenz لورنز

فلزیاب های شرکت لورنز نمونه های متفاتی دارند .

در این مقاله قصد داریم به بهترین های آنها از دیدگاه طلایابی و گنج یابی بپردازیم و هر کدام را به خوبی تعریف کنیم .

هر دستگاه گنج یاب و فلزیابی که در بخش های بعدی متن ذکر می شود در شرکت ما موجود است . در نتیجه خریداران گرامی قادر هستند با سفارش هر دستگاه به صورت تلفنی ، در چند روز آینده به آن دست پیدا کنند .

فلزیاب Deepmax Lorenz Z1 لورنز زد وان

فلزیاب Deepmax Lorenz Z1 لورنز زد وان جدید ترین پیشرفت ها در زمینۀ فلزیاب های GBS پالسی یا ضربه ای می باشند .

این دستگاه به وضوح یکی از حساس ترین و بهترین فلزیاب ها در نوع خود می باشد که در حال حاضر موجود است . طراحی و ساخت این دستگاه حاصل چندین سال تحقیق و پژوهش و توسعه می باشد .

تلاش های زیادی صورت گرفته است تا این محصول جدید بطور خاص و ویژه در دسته بندی های جدید دستگاه های تشخیص فلزات و تعدیل زمین ساخته شود . تنها سه دکمه برای عمل کردن این دستگاه کافی است .

از بهترین ویژگی های این دستگاه می توان به حساسیت بالا به تمامی انواع فلزات ، عملکرد ثابت و مداوم در زمین های دارای مواد معدنی یا آب شور توسط سیستم تعدیل زمین پالسی یا ضربه ای ، عملکرد ساده و مطمئن با کنترل های اندک و نمایشگر LCD عالی و خوب ، نشان دادن دقیق نقطۀ شیء توسط کویل های بزرگ ، تشخیص آسان و موثر مناطق بزرگ ، ترکیب قوی و ثابت مکانیکی با بخش های الکترونیکی محفوظ در برابر گرد و خاک و آب اشاره نمود .

فلزیاب Lorenz DeepMax X6 لورنز دیپ مکس

فلزیاب لورنز دیپ مکس Lorenz DeepMax X6 به تنظیمات و کنترل زیادی نیاز ندارد و میزان کردن دستگاه روی تنظیمات کارخانه بهترین نتایج را تضمین خواهد نمود .
دستگاه لورنز برای کارهای جستجوی حرفه ای و تعیین موقعیت گنجها در عمق زیاد مورد استفاده قرار می گیرد . کویل های جستجوی متفاوتی می توانند به این دستگاه نصب شوند .
مناطق گسترده و بزرگتری می تواند با کویل های چهارچوبی و قالبی بطور موثر مورد جستجو قرار گیرد . آب های شور ، انواع متفاوت زمین و تغییر دما تاثیر بسیار کمی بر محدوده و دامنه تشخیص این دستگاه دارد .

مادامی که درجستجوی اشیای بزرگی هستید ، ممکن است اشیای کوچکی مانند: سوزن ، تکه فلزات توسط دستگاه نادیده گرفته شوند یا به عنوان اشیای کوچک ناخواسته نشان داده شوند . این دستگاه زمانی که با کویل های کوچک جستجو را در عمق زیاد انجام می دهید نیز بسیار عالی عمل می کند . این دستگاه ها از حساس ترین و بهترین انواع فلزیاب موجود می باشد .

 فلزیاب LORENZ DEEPMAX X5 لورنز دیپ مکس ایکس فایو

فلزیاب لورنز LORENZ DEEPMAX X5 برای هر کسی که مایل به کشف گنج مخفی در عمق بالا و همچنین جستجوی حرفه ای و دارای برنامه های کاربردی باشد ، مناسب است .
هنگام جستجوی اشیا  بزرگتر و عمیق تر، می توان اشیا ناخواسته مانند آهن آلات ورقی  را از بین برد یا آنها را به عنوان جسم ناخواسته کوچک شناسایی کرد . همراه با سیم پیچ کوچک ، Lorenz Deepmax – X5 ابزاری عالی در هنگام جستجوی اشیای کوچک مانند سکه های منفرد است که تا عمق 20 اینچ در خاک فرو رفته اند .

اولین نکته درباره دستگاه DEEPMAX X5 دارای Datalogger داخلی یا ماژول GPS اضافی نیست ! انواع لوپ هارا می توان به این دستگاه متصل کرد و در مناطق مختلف با دمای مختلف کار کرد . اپراتور با استفاده از این دستگاه قادر است اشیای ناخواسته مانند فویل ، آهن پوسیده را رد کرد و موارد با ارزش را تشخیص داد .

Lorenz Deepmax – X5 / Deepmax – X6 یک فلزیاب متخصص با کیفیت بالا است . این دستگاه برای استفاده با هر دو سیم پیچ کوچک یا بزرگ می باشد . سیم پیچ بزرگ به دلیل وجود میدان مغناطیسی قوی و عمیق ، قابلیت عمق فوق العاده ای را برای اجسام بزرگ فلزی ارائه می دهند .

نتیجه گیری شرکت Lorenz لورنز

در حالت کلی ، شرکت Lorenz لورنز همانند دیگر زمینه ها ، در حوزه نقطه زنی نیز به نحو عالی ای عمل کرده است . در کشور آلمان نیز رقابت در تولید دستگاه بسیار زیاد است . نمی توان مشخص کرد بهترین شرکت فلزیابی در این کشور کدام است . زیرا هر شرکت در زمینه خاصی بهتر عمل می کند . ولی قطعا لورنز نیز جزو بهترین ها می باشد . به طور مثال ، همانطور که اشاره شد ، در حوزه فلزیاب های دستی و نقطه زن ها محصولات شرکت لونرز بی نظیر می باشد . توی ردیابی نیز همچنین . هر شرکتی ویژگی های خاص خودش را دارا می باشد . بنابراین فرد در زمان خرید باید به نکته توجه داشته باشد که جهت چه کاری می خواهد از آن بهره بگیرد . خرید یک فلزیاب خارجی به تحقیقات زیادی احتیاج دارد .

سخن پایانی

پیشنهاد شرکت ما این است که پیش از خرید یک دستگاه گنج یاب ، خصوصا مادامی که هدفتان این است که دستگاهی با کیفیت و گران قیمت تهیه فرمایید ، میزان تحقیق مورد کافی را حتما انجام داده و دانش مورد نیاز را به دست بیاورید و سپس اقدام به خریداری آن کنید .
مشاوران ارشد شرکت اهورا فلزیاب در این زمینه آماده مشاوره رایگان به صورت حضوری تلفنی و مجازی به شما متقاضیان گرامی جهت تهیه انواع گنج یاب ، طلایاب و فلزیاب می باشند .
شرکت اهورا فلزیاب بهترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها و تکنولوژی های طلایاب موجود در بازار برای رسیدن به شما برای رسیدن به مقصود اصلی خودتان معرفی می نمایند و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا خریدار به دست خود هم در زمین و هم در عمق سیستم دستگاه طلایاب مورد نظر را آزمایش کند و همچنین با کارایی آن آشنا گردد . در کنار آن گارانتی 5 ساله نیز پشتیبانی می شود .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس جهت مشاوره :

مهندس پاکزاد 09124140052

ارسال دیدگاه