محصولات فلزیاب شرکت Gold Seekers گلد سیکر

محصولات فلزیاب شرکت Gold Seekers گلد سیکر

در حالت کلی شرکت های زیادی هستند که به طراحی و تولید فلزیاب و گنج یاب پرداخته اند . در مطالب پیشین شرکت های زیادی را حول محور این موضوع معرفی کردیم و همچنین انواع فلزیاب های آمریکایی ، فلزیاب های روس و فلزیاب های آلمانی را نیز نام بردیم و به طور کامل و جامع توضیح دادیم . با کلیک بر هر کدام از کلمه ها که موضوعات را در بر می گیرند می توانید به صفحات مورد نظر مراجعه کنید . امروز قصد داریم درباره محصولات فلزیاب شرکت Gold Seekers گلد سیکر صحبت کنیم .

این شرکت لیست دستگاه های زیادی را در بر می گیرد که تعدادی از آنها بسیار کاربردی هستند و عملکرد خودشان را اثبات نموده اند .

عملکرد محصولات فلزیاب شرکت Gold Seekers گلد سیکر

دستگاه های فلزیاب شرکت Gold Seekers گلد سیکر به این مسئله معروف هستند که اپراتور می تواند با استفاده از آنها با صرف زمان کمتری به نتایج بهتری برسد . دستگاه های محصولات فلزیاب Gold Seekers گلد سیکر در اکثر مواقع توانسته اند به خوبی سکه ها را جذب و کشف کنند و در این مورد عالی پیش رفته اند .

برخی از دستگاه های Gold Seekers گلد سیکر دارای پنج حالت جستجو هستند . این حالت به معنی نمایش همه فلزات ، جواهرات ، عتیقه جات و سکه می باشد . انتخاب حالت جستجو به شما امکان می‌ دهد تا مواد مورد علاقه خود را در لیست جستجو قرار دهید . سپس به سادگی دقت و میزان موفقیت را بهبود ببخشید .

جهت مشاوره رایگان و سفارش هر یک از دستگاه های زیر می توانید با شماره – 09124140052 مهندس پاکزاد – تماس حاصل فرمایید .

انواع محصولات فلزیاب شرکت Gold Seekers گلد سیکر

فلزیاب های شرکت Gold Seekers گلد سیکر نمونه های متفاتی دارند .

در این مقاله قصد داریم به بهترین دستگاه این شرکت از دیدگاه طلایابی و گنج یابی بپردازیم و آن را را به خوبی تعریف کنیم .

دستگاهی که در پاراگراف های بعدی ذکر می شود در شرکت ما موجود است . بنابراین خریداران عزیز قادر هستند با سفارش هر دستگاه به صورت تلفنی ، در چند روز آینده به آن دست پیدا کنند .

فلزیاب GDX 8000 جی دی ایکس ۸۰۰۰

فلزیاب GDX 8000 جی دی ایکس ۸۰۰۰ توانایی تفکیک کامل و بی نقص فلزات را هنگام کاوش و حفاری دارد .

سکه یاب GDX 8000 یکی از معروف ترین و بهترین سکه یاب های موجود در بازار ایران و جهان است که کارخانه گلد سیکر در چین این محصول را با عنوان جی دی ایکس ۸۰۰۰ تولید می کند .

فلزیاب GDX 8000 با سیستم فرکانس وی ال اف کار می کند ، که آن را قادر می سازد با هر نوع شرایط خاک و آب و هوایی اعم از مرطوب ، خشک ، نیمه مرطوب و نیمه خشک سازگار باشد .

فلزیاب جی دی ایکس ۸۰۰۰ با ظاهری شکیل طراحی شده است . طلا یاب GDX 8000 با پشتیبانی از تمامی کویل ها، اعم از لوپ در سایز های ۱۱، ۴۵ و ۵۵ سانتی متری و اجرا کردن تنظیمات مربوط به خاک و فلز و نویز کم قابلیت های بی نظیری را در اختیار کاوشگران قرار می دهد .

با استفاده از دستگاه جی دی ایکس 8000 که نویز کمتری نسبت به مدل gpx 4500 دارد ، با راحتی بیشتری می توانید به کاوش بپردازید .

قابلیت نویز گیری فلزیاب GDX 8000 جی دی ایکس ۸۰۰۰

مبحث نویز در فلزیابی خیلی مهم و تاثیرگذار است . زمانی که سیستم فلزیاب نویز کمتری داشته باشد ، یعنی قابلیت های بی نظیری را در اختیار کاربرد قرار می دهد ؛ از جمله کارکرد بی نقص ، عمق زنی بیشتر ، یافتن سریع تر هدف و تشخیص راحت تر برای اپراتور .

طلا یاب جی دی ایکس ۸۰۰۰ گزینه بسیار خوبی برای اپراتور هایی که کارکرد فلزیاب های جی پی ایکس را دوست دارند و می خواهند تا عمق ۲ و نیم متری را بدون خطا کاوش کنند . ولی از نظر مالی نمی توانند قیمت جی پی ایکس ها را تامین کنند ، می توانند جایگزین  بسیار خوبی برای آن ها باشد .

مشخصات فلزیاب GDX 8000 جی دی ایکس ۸۰۰۰

  • مجهز به سیستم الکترونیک‌ پیشرفته برای افزایش حساسیت به طلا هنگام کاوش
  • مجهز به فناوری های MPS و DVT و SETA
  • دارای لوپ های متنوع دابل D و Mono
  • دارای ۶ حالت جست و جوی از پیش تعیین شده
  • دارای فرکانس کاری ۳-۷/۵-۱۸/۷۵ کیلو هرتز
  • دارای بالانس اتوماتیک و دستی زمین
  • دارای باطری قوی با امکان 8 ساعت کارکرد مداوم
  • امکان تفکیک صوتی فلزات با کویل های دابل D
  • قابلیت حذف فلزات آهنی
  • وزن ۲/۴ کیلو گرم

ویژگی های بارز فلزیاب GDX 8000 جی دی ایکس ۸۰۰۰

طلا یاب جی دی ایکس ۸۰۰۰ با داشتن فناوری های منحصر به فرد محصولات گلد سیکر از جمله سنجش چند دوره ای (MPS) ، فناوری ولتاژ دوگانه (DVT) و تراز هوشمند زمان بندی و تنظیمات سفارشی (SETA) با کارایی بالا ، به یکی از بهترین محصولات فلزیاب با قیمت مناسب و کارایی عالی برای کشف طلا و سایر فلزات ارزشمند تبدیل کرده است .

تنظیمات فلزیاب GDX 8000 جی دی ایکس ۸۰۰۰

دستگاه ردیاب جی دی ایکس 8000 دارای ۸ مدل تنظیم مختلف است که تنظیمات حین کاوش را بسیار متنوع می کند . GDX 8000 علاوه بر تنظیمات سفارشی در مدل قبلی، چند مدل تنظیم جدید را معرفی می کند ؛ از جمله تنظیمات مربوط به کاوش سکه و عتیقه ، نمک ، طلا و طلای خالص. این تنظیمات دقیق میزان نفوذ در عمق و حساسیت بیشتری را در کشف فلزات ایجاد می کند .

عمق فلزیاب GDX 8000 جی دی ایکس ۸۰۰۰

فلزیاب جی دی ایکس ۸۰۰۰  GDX 8000 بر مبنای پالس مغناطیسی عمل می کند ، با استفاده فناوری جدید به کار گرفته شده در تولید این دستگاه و امکانات بی نظیر آن، تا عمق 2 و نیم متری را کاوش کند و به اهداف در صورت وجود دست پیدا کند .

این وسیله نسبت به دو مدل قبلی خود حساسیت بیشتری به فلزات گرانبها و دفینه ها دارد و بسیار دقیق به کاوش می پردازد . پنل LCD ردیاب جی دی ایکس 8000 با داشتن روشنایی زیاد، نوع فلز شناسایی‌ شده را با توجه به قدرت سیگنال نمایش می‌دهد .

حالت تشخیص تمام فلز در دستگاه جی دی ایکس 8000 برای جست ‌و جوی اجسام فلزی روی زمین مناسب است و می ‌تواند به ‌عنوان تشخیص ساده فلزات استفاده شود . این دستگاه مجهز به دیسک سفید 11 اینچی است . دارای جک هدفون خارجی متصل به هدفون تک کانال (مالک هدست) است .

فلزیاب جی دی ایکس ۸۰۰۰ دارای باتری قابل شارژ داخلی با ظرفیت بالا به همراه شارژر است . باتری فلزیاب جی دی ایکس 8000 قادر است بیش از 10 ساعت به طور مداوم کار کند .

نتیجه گیری فلزیاب شرکت Gold Seekers گلد سیکر

در حالت کلی ، شرکت Gold Seekers گلد سیکر همانند دیگر زمینه ها ، در حوزه نقطه زنی نیز به نحو عالی ای عمل کرده است . در دنیای فلزیابی نیز رقابت در تولید دستگاه بسیار زیاد است . نمی توان مشخص کرد بهترین شرکت فلزیابی در این قاره کدام است .

زیرا هر شرکت در زمینه خاصی بهتر عمل می کند . ولی قطعا شرکت Gold Seekers گلد سیکر نیز مانند اکس پی جزو بهترین ها می باشد . به طور مثال ، همانطور که اشاره شد ، در حوزه فلزیاب های مگنومتر ، محصولات شرکت ترو ویدو بی نظیر می باشد .

توی نقطه زنی در کوهستان ها نیز همچنین . هر شرکتی ویژگی های خاص خودش را دارا می باشد . بنابراین فرد در زمان خرید باید به نکته توجه داشته باشد که جهت چه کاری می خواهد از آن بهره بگیرد . خرید یک فلزیاب خارجی به تحقیقات زیادی احتیاج دارد .

سخن پایانی

پیشنهاد شرکت ما این است که پیش از خرید یک دستگاه گنج یاب ، خصوصا مادامی که هدفتان این است که دستگاهی با کیفیت و گران قیمت تهیه فرمایید ، میزان تحقیق مورد کافی را حتما انجام داده و دانش مورد نیاز را به دست بیاورید و سپس اقدام به خریداری آن کنید .
مشاوران ارشد شرکت اهورا فلزیاب در این زمینه آماده مشاوره رایگان به صورت حضوری تلفنی و مجازی به شما متقاضیان گرامی جهت تهیه انواع گنج یاب ، طلایاب و فلزیاب می باشند .
شرکت اهورا فلزیاب بهترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها و تکنولوژی های طلایاب موجود در بازار برای رسیدن به شما برای رسیدن به مقصود اصلی خودتان معرفی می نمایند و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا خریدار به دست خود هم در زمین و هم در عمق سیستم دستگاه طلایاب مورد نظر را آزمایش کند و همچنین با کارایی آن آشنا گردد . در کنار آن گارانتی 5 ساله نیز پشتیبانی می شود .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس جهت مشاوره :

مهندس پاکزاد 09124140052

ارسال دیدگاه