فلزیاب ارزان

فلزیاب ارزان

فلزیاب ارزان

در بازار فلزیابی تنوع زیادی در مدل دستگاه ها وجود دارد . از فلزیاب های قدیمی ، کارکرده و کیفیت پایین گرفته تا تکنولوژی های جدید و فلزیاب های پیشرفته هرکدام تفاوت ها ، مزایا و معایب خود را دارند . همانطور که انبوهی از مدل های مختلف دستگاه ها وجود دارند ، قیمت های آنها نیز گستره بزرگی دارد و با یکدیگر بسیار فرق می کند .

افراد با توجه به بودجه ای که برای خرید دستگاه در نظر می گیرند ، خرید می کنند . احتمالا شما از اشخاصی باشید که به دنبال یک فلزیاب با قیمت مناسب هستند . باید بگوییم که خوشبختانه این موارد برای شما در دسترس هستند . در ادامه به مفهوم کلی فلزیاب ارزان و معرفی نمونه هایی از آن می پردازیم ؛ با ما همراه باشید .

فلزیاب ارزان یا فلزیاب تقلبی

در حالت کلی به دستگاه هایی که قیمت به نسبت پایین تری به بقیه فلزیاب ها دارند ، فلزیاب ارزان می گویند . در برخی مواقع این فلزیاب ها شامل فلزیاب هایی با قابلیت های پایین تر هستند که به طور مثال توانایی تفکیک را ندارند یا نمی توانند اعماق بالا را تشخیص بدهند . مانند پین پوینتر ها که به فلزیاب دستی هم معروف هستند . گاهی از اوقات نیز این دستگاه ها توسط تعمیر کاران لوازم الکترونیکی ، وسایل صوتی و تصویری و یا دانشجو های رشته الکترونیک ساخته می شوند .

در حالت کلی این دستگاه ها را از روی شماتیک های موجود در اینترنت کپی برداری شده و یا با روش مهندسی معکوس ساخته می شوند . از آنجایی که این افراد مهارت و تجربه لازم در زمینه ساخت فلزیاب ارزان را ندارند ، دستگاه ها را با درصد خطایی بالا ، بین 50 تا 70 درصد می سازند و با ادعای تشخیص طلا در عمقی کاذب که اصلا در حد توان دستگاه نیست ، به فروش می رسانند . هرچند همه فلزیاب های ارزان قیمت تقلبی نیستند .

 فلزیاب ارزان و اورجینال

فلزیاب های ارزان و اصل خصوصیت هایی دارند که آن ها را در دسته ای جدا از بقیه فلزیاب ها قرار می دهند . با توجه به نیت و هدف اصلی شما از خرید ، دستگاهی با قیمت پایین می تواند برای شما کارآمد باشد و یا برعکس اصلا به کارتان نیاید . این دستگاه ها اگر نقطه زن باشند معمولا تا عمق حداکثر 4 متر را پوشش می دهند . همچنین ممکن است قدرت حذف ذرات آنها نیز پایین باشد . در حالی که قدرت تفکیک آنها آن قدر بالا نیست اما می توانند فلز طلا را به خوبی تشخیص دهند .

خصوصا اگر یک دفینه باشد . زیرا شناسایی طلای باستانی به مراتب آسان تر از طلایی است که قدمت زیادی در دفن ندارد و این به دلیل تفاوت فرکانس های آن ها هستند . دستگاه های با قیمت پایین تر هم می توانند تصویری باشند و هم صوتی و تکنولوژی تصویری بودن دستگاه هیچ ارتباطی به پیشرفته بودن یا ضعف دستگاه ندارد . در هر حالت ، در این شکی نیست که دستگاه های ارزان قیمت تر به مراتب توانایی های محدود تری هم دارند .

نمونه هایی از فلزیاب ارزان

فلزیاب های ارزان در اکثر مواقع تکنولوژی هایی با کارایی به نسبت پایین تر را شامل می شوند . البته این تعریف بستگی به این دارد که منظور شما از ارزان قیمت ، دقیقا چه فلزیایی است . اگر بین بازه 8 میلیون تومان تا 12 میلیون بخواهید ، می توانیم به شما دستگاه های پین پوینتر را معرفی کنیم . در صورتی که یک نقطه زن دارای قابلیت تفکیک بخواهید ، دستگاه های دیانا به کارتان می آید که قیمتی نزدیک به 10 میلیون دارد . اگر قصد داشته باشید که 15 الی 30 میلیون هزینه کنید ، می توانید تکنولوژی فلزیاب موبایلی تهیه کنید .

البته دستگاه های خارجی معمولا با قیمت دلار تخمین زده می شوند زیرا شاخص قیمت اصلی آن ها با قیمت خارجی محاسبه می شود . به همین دلیل بسیار متغیر و هیچ گاه ثابت نیستند . در نتیجه برای اطلاع از قیمت می توانید با مشاوران ارشد شرکت ما تماس بگیرید و با توجه به معیار هایی که دارید دستگاه های مناسب برای شما به خودتان معرفی گردد .

خرید فلزیاب ارزان

از قدیم گفتند که هیچ ارزانی بی حکمت نیست . یکی از مهم ترین اقداماتی که شما پیش از خرید و پرداخت هر گونه هزینه ای باید انجام بدهید ، تحقیقات لازم برای پیدا کردن شرکت یا فروشگاه معتبر برای خرید است . زیرا فروشندگان کلاهبرداری نیز وجود دارند که دستگاه های دست ساز و فیک را که شاید صرفا ظاهر زیبایی داشته باشند را با قیمتی پایین به فروش می گذارند . معمولا افرادی در دام این کلاهبرداران می افتند که به دنبال پرداخت بهای کامل یک دستگاه نیستند به دنبال ارزان ترین فلزیاب می گردند .

همچنین این فروشندگان معمولا دستگاه های قلابی خود را با هزینه خیلی پایین یا خیلی بالا می فروشند . در نتیجه سعی کنید حتما پیش از خرید تحقیقات لازم را انجام داده باشید . واردات فلزیاب خارجی کار هرکسی نیست ، بنابراین لطفا حرف هر کسی که این را می گوید باور نکنید .

معیار های خرید فلزیاب ارزان

در زمان خرید یک دستگاه فلزیاب ارزان معیار هایی وجود دارند که می بایست به آنها توجه کنید :

  1. دارای قابلیت حذف ذرات .
  2. تنظیم بالانس به صورت دستی .
  3. خاصیت یون یابی و دفینه یابی .
  4. توانایی تفکیک طلا از سایر فلزات .
  5. قابلیت شناسایی در اعماق مناسب .
  6. مناسب برای کاوش در زمین های هموار و ناهموار .
  7. قابلیت تشخیص در اعماق لایه های خاک و ساروج .
  8. افزایش حساسیت نسبت به اشياء و عملکرد متعادل زمینی .

سخن پایانی

پیشنهاد شرکت ما این است که قبل از اقدام به خرید و تهیه یک دستگاه فلزیاب و پرداخت هر هزینه ای ، به خصوص در مواردی که قصد دارید یک دستگاه گران قیمت خریداری کنید ، میزان تحقیقات مورد احتیاج را انجام داده و اطلاعات مورد نیاز را به کسب کنید و سپس اقدام به خرید آن کنید .
مشاوران ارشد در این زمینه شرکت فلزیاب آماده هرگونه مشاوره رایگان جهت تهیه انواع فلزیاب به صورت حضوری و تلفنی به شما عزیزان می باشد .

شرکت ما بهترین و موثرترین دستگاه ها را از میان تکنولوژی برند های مختلف فلزیاب موجود در بازار به مشتری جهت دست یابی به مقصود اصلی خویش معرفی می کند و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا وی به دست خود هم در زمین و هم در عمق خاک ، سیستم کارکرد این دستگاه را تست و آزمایش کرده و همچنین با کارایی آن کاملا آشنا گردد .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس جهت مشاوره :

مهندس پاکزاد 09124140052

 

دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه