گنج یاب ارزان

گنج یاب ارزان

گنج یاب ارزان

 

گنج یاب ارزان واژه ایست که توسط اپراتور های فلزیاب در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام به طور مداوم جستجو می شود و کاربران زیادی خواهان یافتن دستگاهی ارزان با کارایی بالا می باشند . دستگاه های ارزان قیمت دارای یک سری خصوصیات مثبت و همچنین منفی می باشند که یک فرد که قصد تهیه آن را دارد احتیاج به دانستن این موارد دارد . در این مقاله قصد داریم شمارا از تمام مطالبی که برای تهیه این نوع دستگاه احتیاجتان می شود آگاه سازیم .

چه گنج یابی ارزان است ؟

 

در هر نوع معامه ای در مواجه با سه موقعیت به فروشنده و جنس محصول شک کنید . زمانی که کالا در مقایسه با حد معمول خیلی ارزان است ، زمانی که بسیار گران است و یا زمانی که بهای آن رایگان است . در مورد فلزیاب نیز همین گونه است .
به طور کلی گنج یاب را در دو حالت ارزان می نامیم :

1.زمانی که گنج یاب مدل پایین تری دارد و لذا قیمت به نسبت کمتری را داراست .

درباره این مورد می توان گفت که بستگی دارد ما دستگاه را برای چه نوع استفاده و کاوشی احتیاج داشته باشیم . به طور قطع یک دستگاه مدل پایین برای اقدامات ساده و سرگرمی می تواند بهترین گزینه باشد . اما هرگز چنین دستگاهی در عملیات های پلیسی و امنیتی ، نظامی و جنگی ، کاوش های باستان شناسی یا گنج یابی های جدی کارایی چندانی ندارد . مخصوصا اگر بدون داشتن تجهیزات و سیستم های مکمل تهیه شود .

2.هنگامی که قیمت یک گنج یاب صرفا در یک فروشگاه ارزان تر از فروشگاه های دیگر است .

در چنین حالتی ، معمولا حقه ای درکار است . دلیل آن را احتمالا خودتان هم می توانید حدس بزنید . چنین چیزی در نگاه اول بسیار وسوسه انگیز جلوه می کند اما اقدام برای خرید محصولی که از همه جا ارزان تر است اشتباست .  خصوصا اگر اختلاف هزینه زیادی میان قیمت دستگاه با نرخ همگانی و عادی آن وجود داشته باشد ، بسیار ریسکی و خطرناک و است .

تحت چه شرایطی یک گنج یاب ارزان است ؟

 

در اکثر مواقع دستگاه ها ، به خصوص دسته وارداتی آنها قیمت های بی ثباتی دارند و روزانه تغییر می کنند . هرچند شما با مراجعه به تنها چند وبسایت فروش معتبر قادر هستید میانگین قیمت هر دستگاه را به راحتی در نظر بگیرید . با انجام این کار و آگاهی از نرخ حدودی محصول ، می توانید تشخیص دهید در چه زمان ، کدام کالا در چه فروشگاهی در واقع ارزان ترین است و آن موقع است که برعکس تصور عام مردم باید از پرداختن هزینه به فروشنده فلزیاب مورد نظر خودداری فرمایید .
کشور هایی مانند چین و امثالهم در گاهی از اوقات این دستگاه ها را می سازند . گاهی نیز مشاهده می شود این دستگاه ها توسط دانشجویان و تعمیر کاران رشته الکترونیک ساخته شده اند . در هر دو حالت ، ما با محصول تولیدی راضی نمی شویم . این موضوع درباره دستگاه های فلزیاب نیز صدق می کند و برای خرید یک فلزیاب ارزان و قوی ، حتما تحقیقات لازم را انجام دهید .

آیا گنج یاب ارزان بد است ؟

 

گنج یاب های ارزان تر از بقیه ، معمولا کارایی کمتری نیز دارند . اگر صحبت از این باشد که قصد داشته باشید یک گنج یاب با مدل پایینتر را ارزان تر خریداری فرمایید باید به این نکات توجه داشته باشید که قرار است بدون شک نتیجه ای با سود کمتری نیز دریافت کنید ، زیرا نمی توان با پرداخت هزینه کم ، انتظار بازدهی بالا را داشت . در نتیجه اینکه دستگاه ارزان به کار شما می آید یا خیر ، به قصد و نیت شما در به کارگیری آن بستگی دارد .
اما اگر قیمت معمول یک دستگاه را می دانستید و همان دستگاه را در هر نوع درگاه پرداخت دیگری با قیمتی فوق العاده پایین تر مشاهده کردید ، به کلاهبردار بودن آن فروشنده یا تقلبی بودن جنس فلزیاب مورد نظر ، شکی 90 درصدی کنید . زیرا حتی اگر بحث حراج یا تخفیف درکار باشد ، فروشنده به هیچ عنوان قیمت را تا حدی پایین نمی آورد که منجر به ضررش شود .

چرا از خرید ارزان ترین گنج یاب خودداری کنیم ؟

 

چرا بهتر است به هیچ عنوان به سراغ ارزان ترین گنج یاب ها نرویم؟ بیاید باهم 5 دلیل مهم آن را بررسی کنیم :

  1. کلاهبرداری فرد یا وبسایت فروشنده از راه دریافت پول و تحویل ندادن محصول .
  2. خطر فیشینگ حساب شما در برخورد با درگاه های هکری در وبسایت شرکت های سودجو .
  3. کارایی نداشتن یا کارکرد ناقابل گنج یاب به دلیل تولید توسط افراد آماتور و گروه های غیر حرفه ای .
  4. درصد بالای خطای دستگاه مورد نظر در تشخیص و تفکیک فلزات و عدم دارایی تجهیزات مورد نیاز .
  5. تولید و مونتاژ توسط کشور هایی مانند چین و درنتیجه فیک و تقلبی بودن دستگاهی که به شما تحویل می دهند .

آیا بجای گنج یاب ارزان ، گنج یاب گران بخریم ؟

 

پاسخ این سوال را نمی توان یک بله یا خیر مطلق داد . وبسایت شرکت ما در همه اوقات در بخش فاکتور های خرید هر دستگاه به این نکته مهم اشاره می کند که صرفا گران بودن یک دستگاه به معنای عالی بودن آن نیست . همانطور که احتمالا با خود حدس زدید ، احتمالات و دلایلی که در پاراگراف پیشین مورد مطالعه شما قرار گرفت می تواند برا گنج یاب های گران نیز صدق کند . لازم به ذکر است که فاکتور های زیادی برای خرید دستگاه در موقع انتخاب نهایی وجود دارد که برخی از آن ها متاسفانه در باور ما جای گرفته اند و شاید بخشی از آن به دلیل محدودیت استفاده از سیستم های قدرتمند تر باشد که تنها در بازار های جهانی عرضه می شوند .

جمله (( گنج یاب هرچه گران تر ، بهتر است )) بخشی از یک شگرد کاملا واضح و معمول برای کلاه برداری و مورد استفاده کلاهبرداران و سودجویان است . زیرا نه تنها فقط قیمت بالای یک کالا به نمی تواند نشان دهنده ارزش و کیفیت بالای آن محصول باشد ، بلکه برخی از مدل ها ممکن است قیمت واقعی در بازار ایران نداشته باشند و مشتری به دلیل عدم آگاهی از چنین موردی هم وقت و هم پول خود را هدر بدهد و در آخر هیچ سودی عایدش نشود . در نتیجه باید بدانید که گنج یاب های صرفا گران ایده آل شما نخواهند بود .

گنج یاب مقرون به صرفه یا ارزان ؟

 

در بهترین و منطقی ترین حالت ممکن ، معقول ترین قیمت برای یک دستگاه ، معمول ترین قیمت آن است . به طور مثال مادامی که قیمت یک دستگاه به طور مثال در اکثریت فروشگاه ها و شرکت ها در بازه 10 تا 12 میلیون باشد ، هیچ گاه انتخاب درستی نیست که به دنبال خرید از فروشنده ای برویم که همان مدل را 5 میلیون برای فروش گذاشته است . همانطور که معقولانه نیست به دنبال خرید از فروشنده ای برویم که همان دستگاه را 25 میلیون به فروش گذاشته است .

صرفا با توجه این نکته می توانیم به خریدی امن تر و محصولی با کیفیت نزدیکتر شویم . نکته دیگری نیز وجود دارد که بهتر است در نظر قرار دهیم . اگر در کاوش خود هدف جدی ای داریم حتما به دنبال خرید دستگاهی با مدل پیشرفته که می تواند نسبتا گرانتر از مدل های پایین تر باشد برویم زیرا هرگز نمی توان انتظار دریافت بهترین نتیجه را داشت وقتی بهترین دستگاه تهیه نشده است .

درنتیجه اگر بودجه محدودی داریم ، بهترین کار کاوش و تحقیق در این زمینه و درنهایت به دنبال خرید از یک شرکت معتبر است . جایی که دیگر احتمال کلاهبرداری یا مواجه با افراد سودجو وجود نداشته باشد .

سخن پایانی

 

برای یافتن و فهمیدن قیمت معمول و نرخ درست هر دستگاه ، می توانید در بازار گنج یابی تحقیق کرده و با گشت و گذار در وبسایت های شرکت های معتبر ، از این اطلاعات بهره مند شوید . هرچند از آن جا که این کار نیز آسان نبوده و احتیاج به زمان زیادی دارد ، می توانید از گزینه ای راحت تر بهره ببرید.
مشاوران ارشد شرکت اهورا فلزیاب آماده خدمت رسانی همه جانبه با پاسخ گویی به هر پرسش شما به صورت حضوری ، تلفنی یا مجازی در زمینه قیمت های اصلی هر دستگاه گنج یاب و بقیه موارد به صورت رایگان می باشند .
شرکت ما مناسب ترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها و تکنولوژی های فلزیاب موجود در بازار برای رسیدن به شما برای رسیدن به مقصود اصلی خودتان معرفی می نمایند و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا خریدار به دست خود هم در زمین و هم در عمق خاک ، سیستم این دستگاه را تست نماید و همچنین با کارایی آن به طور کامل آشنا گردد .

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس جهت مشاوره:

مهندس پاکزاد 09124140052

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
ارسال دیدگاه